X-Men
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


X-Men: Wojna Trwa Wiecznie
 

IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Eva

Eva


Liczba postów : 21
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 3:24 pm

Dostała kluczyki do tego domu z miesiąc temu, a nadal czuje się w nim nieswojo. Za oknem widziała wiele uśmiechniętych twarzy, które kierowały się w stronę centrum. Obserwowała ich przez okno, myśląc sobie czy się sama gdzieś nie udać. Tylko po co...
Powrót do góry Go down
Eva

Eva


Liczba postów : 21
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 5:30 pm

Nie mając bliższych i konkretnych planów zamknęła drzwi na klucz i wyszła na świeże powietrze, kierując się ulicą Zachodnią w stronę centrum. Sama nie wiedziała czego chce, może po prostu odmiany? W torebce wygrzebała czerwony błyszczyk i poprawiła nim kolor ust.
Powrót do góry Go down
Eva

Eva


Liczba postów : 21
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimePon Sty 05, 2009 12:22 am

Pojazd zatrzymał się tam gdzie chciała Eva.
-Dzięki za podwiezienie. Może się jeszcze spotkamy.
Uśmiechnęła się i wysiadła z pojazdu.
-To do zobaczenia.
Otworzyła drzwi i pomyślała o młodzieńcu.
-Jak nie spieszysz się nigdzie, to zapraszam na chwilę. Nie mam pieniędzy za podwiezienie, ale zrobię sowitą kolację. Co Ty na to?
Czekała na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Bodzio
Junior Admin
Bodzio


Liczba postów : 21
Age : 31
Nazwa : Light Ant
Registration date : 17/12/2008

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue30/30Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (30/30)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue40/40Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (40/40)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimePon Sty 05, 2009 5:15 pm

Dojechali.Zaparkował motor i przytaknął z uśmiechem głową.
Usiadł na jednym z foteli.
- Nie, nigdy nie chciał abym u niego sie uczył czy coś.Przyjął mnie Magneto.Zawdzięczam mu że mam co do roboty.Mieszkałem na wsi, tam zwykle było bardoz nudno.
Powrót do góry Go down
Alchemik
Admin
Alchemik


Liczba postów : 14
Registration date : 28/12/2008

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue30/30Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (30/30)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue50/50Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (50/50)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimePon Sty 05, 2009 8:06 pm

Przechodził obok "Mrówy" .Rozpoznał motocykl i od razu zoriętował się że kolega n nim siedzący z tej samej chatki dziadzia magnesia jest.Przyjżał się dziewczynie i mrukną pod nosem:
-Paszczur..........-nastepnie ruszył dalej rozglądając się po mieście.
Po chwili cegłówki z sądziedzstwa pofrunęły do domu Evy wybijając jej okna w mieszkaniu.
Powrót do góry Go down
Eva

Eva


Liczba postów : 21
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimePon Sty 05, 2009 11:43 pm

Zobaczyła kto to zrobił, ale nie wyciągnęła konsekwecji.
-Eh Ci młodzi wandale... nie szanują niczyjej własności... Magneto? Słyszałam o nim tyle co o Xavierze, to znaczy nie za wiele.
Skończyła wcinać swoją kolację, a chłopak nie skosztował nawet kęsa.
-Śmiało, jedz, póki ciepłe.
Spojrzała na niego łagodnie, ale wiatr z uszkodzonego okna rozprysł atmosferę.
-Eh...
Wyjęła telefon i zadzwoniła po fachowca.

OOC:Nikogo niewidziałaś gdyż szyby zostały zbite po tym jak winowajca znikną z zasięgu twojego wzroku.Musiałabyś być telepatką aby się dowiedzieć kto to.Dodatkowo cegły leciały z budynku naprzeciwko ,a winowajca szedł drogą obok domu
Powrót do góry Go down
Bodzio
Junior Admin
Bodzio


Liczba postów : 21
Age : 31
Nazwa : Light Ant
Registration date : 17/12/2008

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue30/30Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (30/30)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue40/40Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (40/40)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimeWto Sty 06, 2009 5:17 pm

Zaczął powoli jeść.
- Olej to...Może sie kiedyś nauczą. - zaczął - Chcesz, moge opowiedzieć ci trochę o Magnecie.Znaczy, tyle co sam wiem...
Przełknął większy kawałek kolacji.Ciągle wpatrywał się w dziewczyne.Praktycznie nie odrywał od niej wzroku.
Powrót do góry Go down
Eva

Eva


Liczba postów : 21
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimeSro Sty 07, 2009 12:09 am

Pozbierała naczynia, mówiąc przy tym:
-Jak masz trochę czasu, to chętnie posłucham... jak nie o Magneto to o Tobie.
Uśmiechnęła się w zaczęła zmywać po kolacji.
-Przepraszam, że tak Cię dręczę... ale nie spotkałam jeszcze takiego chłopaka, jak Ty...
Zarumieniła się, ale nie widział tego gość, gdyż stanęła tyłem do niego.
Powrót do góry Go down
Bodzio
Junior Admin
Bodzio


Liczba postów : 21
Age : 31
Nazwa : Light Ant
Registration date : 17/12/2008

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue30/30Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (30/30)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue40/40Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (40/40)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimeSro Sty 07, 2009 6:00 pm

Uśmiechnął się, i lekko zarumienił.
- Nie...Nie dręczysz.Dawno z nikim nie rozmawiałem...Zbyt dawno.Magneto przyslał do mnie posłańca, jakiś miesiąc temu.Wiem o nim tyle że stara sie pomóc przetrwac mutantom.Uważa że trzeba zniszczyć ludzi, żeby przeżyć. Albo my, albo oni...
Ciągle myślał nad tym co powiedziała mu dziewczyna.Był trochę zakłopotany.
Powrót do góry Go down
Eva

Eva


Liczba postów : 21
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue20/20Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (20/20)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimeSro Sty 07, 2009 6:39 pm

Usiadła na krześle naprzeciwko gościa.
-To miło, że chce pomóc mutantom, ale to chyba nie najlepszy pomysł, żeby zgładzić ludzkość W końcu większość genów mamy takich samych...
Uśmiechnęła się na sekundę. Trochę zasmuciła się tym faktem, który usłyszała od chłopaka.
-Pewnie się zastanawiasz, czemu się dopytuję... myślę, czy tam, u Magneto, jest lepiej niż wśród ludzi, przy których musisz tłumić moc, aby cię nie skrzywdzili.
Przerwała myśl i powiedziała:
-A właśnie, jak masz na imię? Ja jestem Eva.
Mrugnęła oczkiem.
Powrót do góry Go down
Bodzio
Junior Admin
Bodzio


Liczba postów : 21
Age : 31
Nazwa : Light Ant
Registration date : 17/12/2008

Karta Postaci
Level: 0
PŻ (punkty życia):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue30/30Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (30/30)
PE (punkty energii):
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Left_bar_bleue40/40Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty_bar_bleue  (40/40)

Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitimeCzw Sty 08, 2009 11:58 pm

Odwzajemnił mrugnięcie i wpatrywał się w oczy Evy.
- Tak, myślę że u Magneto jest lepiej niż tutaj.Jednak tylko od ciebie zależy to, czy będziesz chciała się do nas przyłączyć.Myślę, że Magneto nie będzie miał nic przeciwko.
Uśmiechnął się
- Mów mi Peter.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej   Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mieszkanie Evy przy ulicy Zachodniej
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mieszkanie Dantego na ulicy polnocnej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
X-Men :: Bayville :: Domku jednorodzinne-
Skocz do: